KONGRE PROGRAMI (Yeni) / PROGRAM SCHEDULE (New)
KONGRE KONULARI / SUBJECTS OF CONGRESS
KONGRE TAKVİMİ /CONGRESS CALENDAR
KONGRE YERİ / LOCATION OF CONGRESS
DÜZENLEME KURULU /ORGANIZATION COMITTE
MAKALELERİN YAYINLANMASI / PRESS OF PRESENTATION
BİLİM KURULU / SCIENTIFIC COMITTE
FORMAT OF PRESENTATION / BİLDİRİ - POSTER FORMATI
KATILIM ve KONAKLAMA ÜCRETİ / JOIN - ACCOMODATION CONDITIONS
SEKRETARYA /SECRETERIA
KONAKLAMA - ULAŞIM / ACCOMODATION - TRANSPORT

 KONGRE SPONSORUMUZ

LABORATUVAR CİHAZLARI LTD.ŞTİ.

www.sem.com.tr

 

  HAKKIMIZDA / ABOUT US

Nobel Bilim ve Araştırma Merkezi önderliğinde, üniversitelerimizle birlikte her yıl düzenlemesi planlanan 'Ulusal Su Kongresi' nin  ilki Ulusal Su kaynakları Yönetimi Kongresi ismiyle Karaman'da, ikincisi ve üçüncüsü Afyon'da  yapılmıştır. 

Kongrenin başlıca hedefi kongrede belirtilen konuları akademik düzeyde tartışarak, ilgili alanlardaki gelişmeleri paylaşmak ve suya dair her şeyi konuşmaktır.  Ayrıca, ülkemizde su ile ilgili konularda faaliyet yürüten kamu ve özel kuruluşların bilimsel bir çatı altında karşılıklı değerlendirmede bulunabilecekleri ortam oluşturmaktır.

Kongremizde bildiri ve poster sunumlar gibi bilimsel faaliyetlere ek olarak, ilgilenen özel şirket ve araştırma gruplarını bir araya getirecek etkinliklerin de gerçekleştirilmesi mümkündür.  Ayrıca, kongre süresinde, suya dair tüm alanlardaki çalışmalarda kullanılan laboratuar ekipman ve ürünlerinin, bu alanda hizmet veren firmalarca sergilendiği ve tanıtıldığı standlar da mevcut olacaktır.

 

 


Bu sayfa 4868 defa görüntülenmiştir.

 

 

sukongresi.gen.tr

alabalik.gen.tr - meyve.gen.tr - sempozyum.gen.tr - kirsalturizm.gen.tr -biyoloji.gen.tr -türkoloji.gen.tr - bulten.gen.tr - editor.gen.tr